مُتل

اتاق با نور ضعیفی که تونسته بود از پرده های ضخیم کرم رنگ عبور کنه حالتی خفه و دلگیر پیدا کرده بود و بوی بدن های خفته حالتی رخوت انگیز به هوا داده بود.
در اولین نگاه میشد بفهمی این اتاقِ یک مُتل(مسافرخانه بین راهی)ارزون قیمتِ، یه تلویزیون 14 اینچ ،دو تا آباژور، سرویس بهداشتی ، یه یخچال 12 فوت کوتاه که از اون به عنوان میز تلویزیون استفاده شده بود و مهم تر از همه جایی که رویا های خیلی از افراد منطقه در اون به حقیقت پیوسته بود یعنی یه تخت هالف کویین(half-queen) دو نفره که الان پر بود.

اگه می تونستید از تخت خواب پرس و جو کنید حتما براتون از چیز هایی که دیده بود تعریف می کرد. از مرد هایی که به دور از چشم همسرانشون با فاحشه ها به اینجا می اوومدن تا عشقبازی کنن،پسربچه های دبیرستانیی که به دور از چشم مسئول متل، گرس ( Grass) و مشروب به اتاق می آوردن تا بتونن یکی از دختر های مدرسه رو بیهوش کنن و ازش استفاده کنن.یا جریان دردناک دختری که توسط یه راننده ی کامیون تو این اتاق به همین تخت بسته شد و بهش تجاوز شد.

اما دیشب تخت برای اولین بار جریان عجیبی رو دیده بود.دیشب اون دید که بر خلاف همه ی زوج های دیگه ،دختری که سمت راست تخت خوابیده از مرد که دختر اون رو کیوان صدا می کرد خواسته بود که اون رو مال خودش کنه و مرد که حالا تقریبا بیدار بود قبول نکرده بود.
کیوان غلت زد وبسته ی سیگارش رو از روی پاتختی برداشت و سیگاری روشن کرد و دوباره برگشت و به دختر که اسمش کارمن (CARMEN)بود خیره شد. قسمت کمر و باسن عریان دختر به وسیله ی ملحفه ی کرم رنگ پوشیده شده بود و دختر پاهاش رو خم کرده بود.سینه های لخت دختر در اثر نفسش بالا و پایین می رفت و حالا نوک سینه هاش برجسته نبود منظره ی مو های پر کلاغی دختر روی بالش سفید رنگ واقعا دلپذیر بود و کیوان در حالی که هنوز به بدن بی عیب و جوون دختر نگاه می کرد از خودش می پرسید که “اگه واقعا این دختر زیر سن قانونی(under-age) نبود باز هم قبول نمی کرد که بکارتش رو بگیره؟!
البته اینجا تو ایالات متحده کمتر دختری رو میشه پیدا کرد که تا رسیدن به سن قانونی باکره بمونه مخصوصا اینجا تو نوادا(Nevada) که چون شهر لاس – وگاس (Las-Vegas) رو تو خودش جا داده بود آمار از دست دادن بکارت تو سن های زیر 18 سال تو اوون خیلی بالا بود.
کیوان الان خیلی خوشحال بود که تونسته بود با مشروب و دستمالی کردن کولیتوریس(Colitoris-قسمت بالایی آلت تناسلی زنانه که در تحریک جنسی نقش موثری داره) کارمن اونو به ارگاسم برسونه و اونقدر خستش کرده بود که کارمن خوابش برده بود.
از روی تخت بلند شد.باید سریع بیرون میرفت می دونست که اگه کارمن بیدار بشه دیگه نمی تونه در مقابل وسوسه ی هم خوابگی با اون دوام بیاره بعد از اون افتضاحی که تو ایران به وجود اومد و فرار از کشور دیگه نمی خواست تو این کشور هم موقعیتش رو از دست بده.
زیر پوش رکابی سفید رنگ و شلوار جینی که کمربند مشکی با سگکک بزرگ نقره ای رنگش روی اون خود نمایی می کرد ترکیب جالبی رو به وجود می آورد . پیراهنش رو پوشید و به طرف در رفت.

-“کجا داری میری؟
این صدای کارمن بود
-“با تو هستم ،کیوان کجا داری میری؟!
-کارمن خواهش میکنم اجازه بده برم.
- من نمی فهمم.یعنی واقعا هیچ جذابیتی واسه تو ندارم؟!
کیوان تو دلش به خودش فحش داد که چرا زودتر نزده بود بیرون
کیوان:ببین کارمن اصلا مسئله این نیست.
کارمن:پس چی؟! تمام مردهای منطقه آرزو دارن منو لخت ببینن حتی نصف دختر ها.اوونوقت وقتی من خودم می خوام که تو منو از جلو بکنی به من جواب رد میدی؟!
کیوان:ببین کارمن تو همش16 سالته و منم نمی خوام برم زندان.
کارمن:خودتم می دونی که من اگه راضی باشم هیچ اتفاقی نمی افته ،و هیچکس نمی تونه به تو ایراد بگیره.
کیوان:کارمن خواهش میکنم من قبلا هم این تجربه رو داشتم. نمی خوام دیگه تجربش کنم.
کارمن:به من دروغ نگو.
کیوان با عصبانیت روی لبه ی تخت میشینه
-ببین الان برات همه چیزو توضیح میدم فقط بعدش دست از سرم بردار باشه؟
-اگه توضیحاتت قابل قبول باشه.
کیوان سیگاری روشن کرد.یه پک زد و سیگار رو روی لبه ی زیر سیگاری گذاشت.
موضوع ماله 10 ساله پیشه. 20 سالم بود و جوون بودم دقیقا یادم میاد. سال76بود البته به تقویم کشور من.تقریبا میشه1997 به میلادی.
دو سال بود که با نسترن دوست پسر دوست دختر بودیم می خواستیم با هم ازدواج کنیم. خوانواده هامون هم اطلاع داشتن این اواخر نامزد هم کرده بودیم.نسترن خیلی دوست داشت که مثل شما امریکایی ها قبل از ازدواج سکس داشته باشیم.آخه تو کشور من اولین سکس باید حتما بعد از ازدواج باشه و اگه قبلش باشه و مردم یا حکومت بفهمن خیلی برای دختر بدمیشه.خلاصه اینکه نسترن دو ماه تمام روی مخم قدم زد،تا قبول کردم.
قرار شد خونه ی مجردی یک سری از دوستای دانشجوم بریم اوایل آگوست بود(مرداد)دوستام که می خواستن برن شهرشون خونه رو به من تحویل دادن وقرار شد من در عوض اجاره ی دو ماهشون رو بدم تا از خونه استفاده کنم.
نسترن رو بردم توی خونه واقعا ذوق زده بود تا در رو بستم پرید بغلم کرد و لباش رو چسبوند روی لبام از لب گرفتنش فهمیدم که درست حسابی بلد نیست من روش های درست سکس و کارهای جنسی رواز روی یه نوار ویدویی که پسر داییم از آمریکا برام فرستاده بود یاد گرفته بودم.
به حالت مسخره ای بهش گفتم:تو که هیچی بارت نیست.
-دلتم بخواد دختر چشم و گوش بسته ی سر بزیر یعنی همین میخواستی 4 حرفی(جنده) باشم؟
- نه قربونت برم خودم همه چی رو یادت می دم.
این طوری بود که قرار گذاشتیم اول یه کم یادش بدم بعد سکس جدی بکنیم.
بهش گفتم: اول من یه کار رو میکنم بعد تو تکرار کن.
لب پایینش رو با هر دو لبم گرفتم و مکیدم و بعد ول کردم حالا اون لب من رو می مکید در همین حال که لب پایینم بین لباش بود لب بالاش رو گرفتم و مکیدم و حالا دیگه حسابی تو هم قفل شده بودیم . یک دفعه لباش رو ازم جدا کرد که نفس عمیق بکشه.تا دهنش رو باز کرد زبونم رو فرستادم تو دهنش و شروع کردم به حرکت دادن توی دهنش.

چشماش داشت از حدقه میزد بیرون که بهش اشاره کردم تو هم انجام بده شروع کرد به زبون کشیدن رو زبون من.
از لباش لبام رو جدا کردم و گفتم یه نفس عمیق بکش و بعد کامل بده بیرون.وقتی داشت هوا رو از شش هاش خالی میکرد در اخرین لحظه با دهنم همه ی دهنش رو گرفتم و بینیش رو هم با دستم گرفتم و هوا رو از دهنش مکیدم تو شش های خودم و زل زدم تو چشماش اول ترسید یه کم نگه داشتم دیگه معلوم بود داره بهش فشار میاد.در حالی که هنوز دماغش رو گرفته بودم از دماغم نفس کشیدم و با دهنم توی دهنش دمیدم. و بعد یه دفعه لباش رو ول کردم و کمرش رو گرفتم به طرف خودم کشیدمش شوک زده نگاهم می کرد ولی این لازم بود چون باعث میشه ذهن خالی بشه و تمام حواس به بالاترین درجه ی حساسیت برسن.
لبم رو گذاشتم روی ناحیه ی پشت گوشش و رگ گردنش رو با لبام فشار دادم و با زبون هم روش می کشیدم می خواست اونم این کار رو بکنه ولی من که می دونستم این کار تاثیری رو مردها نداره نذاشتم با دستم دهنش رو پیدا کردم و انگشتام رو کردم تو دهنش.اونم ناخواسته شروع به مکیدن انگشتام کرد.
یه دفعه دستم رو بردم پشت زانوهاش و بغلش کردم جیغ زد گفت دیوونه.بردمش انداختمش رو تخت خواب و تابش رو کشیدم بیرون.سوتینش رو یه دستی باز کردم و شروع کردم به مکیدن سر سینه هاش و دست کشیدن رو ی اونها . عین مار پیچ و تاب می خورد و آه می کشید
گفتم:می خوای بس کنم
با ناله گفت:نه خواهش می کنم…….صبر نکن…..نه…..بس نکن
زبونم رو از روی شکمش کشیدم تا کمر شلوارش بعد شلوارشرو تا زیر زانوهاش کشیدم و بعد پامو انداختم تو شلوارشو بعد شلوارش رو فشار دادم پایین طوری که زانوم کشیده شه روی کسش خودش پاشو از تو شلوار در اومد .
خواستم شرتش رو هم در آرم.
گفت:حال می کن؟.منو لخت کردی هنوز خودت جورابتم در نیا وردی و بعد دیوانه وار شروع کرد به در آوردن لباس های من.

حالا هر دو فقط شورت داشتیم.دستم رو انداختم تو شرتش.
گفتم بذار ببینم اون تو چی داری؟
گفت:تو چی داری؟ و یه دفعه شرتم رو کشید پایین کیر من تمام قد افتاد بیرون
-این دیگه چیه چرا اینقدر کلفته از اونایی که تو فیلما دیدم خیلی کلفت تره.
گفتم:وایسا ببینم توکه چشم و گوش بسته بودی
گفت:سر کار گذاشتنت خیلی با حال بود.
گفتم :الان نشونت میدم

ولی اون پیش دستی کرد و کیرم رو کرد تو دهنش و هوا رو کشید تو ششهاش. نفسم بند اومد و مجبور شدم دراز بکشم رو تخت .شروع کرد به ساک زدن هر بار که کیرم رو میکرد تو با دندوناش روی کلاهک کیرم میکشید و هر بار در می آورد از بالا تا پایین زبون میکشید رو کیرم.
مچ پاهاش رو گرفتم و کشیدمش رو خودم جیغ زد ولی کیرم رو در نیاورد.
حالا دیگه حالت 69(69) درست شده بود.انتقام ساک زدن بی خبرش رو این طوری گرفتم که همون طور که کسش رو میلیسیدم انگشتم رو کردم تو کونش برای اینکه جیغ نزنه کیر من رو تا ته تو حلقش فرو کرد.
از حالت 69 خسته شد و گفت بیا شروع کنیم .
گفتم:تو مطمئنی که امروز می خوای پردت رو بزنم.
گفت:آره،فقط بیا تمومش کنیم
تصمیم گرفتم تا مرز ارگاسم ببرمش و بعد پردش رو بزنم.
کیرم رو گذاشتم جلوی کسش و با انگشت شستم کولیتوریسش رو به شدت مالیدم در حالی که شروع به لرزیدن کرده بود کیرم رو فشار دادم تو خیلی سخت رفت تو مثل اینکه بخوای وسط یک پلاستیک رو با انگشت سوراخ کنی یه دفعه کیرم لغزید و کاملا رفت تو کسش .نسترن به شدت جیغ زد جیغاش طبیعی نبود.خون از کسش بیرون نمی ریخت.فواره میزد این طبیعی نبود حتما رگش قطع شده بود سعی کردم جلوی خون ریزی رو بگیرم ولی نشد از جلوی درورودی صدای کوبیدن به در می اوومد .مردم صدای جیغ نسترن رو شنیده بودن .یه دفعه در شکست و مردم ریختن سرم و شروع به زدن کردن اینقدر زدنم که بیهوش شدم.
توی بازداشتگاه بیدار شدم هیچکس جواب نداد که چه اتفاقی برای نسترن افتاد فقط گفتن فردا دادگاه داری.
در دادگاه فهمیدم نسترن به خاطر خونریزی شدید شریانی مرده و با شهادت پزشک شخصی خانواده ی نسترن و اینکه وجود یک رگ غیر عادی در ناحیه تناسلی در خانواده م.(خانواده نسترن) عادی و ارثی بوده من از اتهام قتل عمد تبرعه شدم. ولی به خاطر قتل غیر عمد و زنا با دختر باکره متهم شناخته شدم ومحکوم به سنگسار شدم و درخواست تجدید نظر هم تاثیری نداشت.

قرار شد 3 ماه بعد در یک زمین در خارج از شهر سنگسار بشم.
در ماه اول خیلی افسرده بودم ولی با تلاش های خانوادم و خانواده ی نسترن که هر هفته به من تو زندان سر میزدن و به من میگفتن که من مقصر نبودم کم کم از افسردگی در اومدم.
پدرم تحقیق کرد که در مجازات سنگسار آدم رو تا گردن در خاک دفن میکنن و به سرش سنگ میزنن و اگه فرد بتونه از خاک خودش رو بیرون بکشه برای همیشه تبرئه میشه.
قرار شد من تو زندان پا هام رو قوی کنم و پدرم هم با مقداری رشوه دادن و تلاش زمین سنگسار رو پیدا کرد و زمین رو عمقی شخم کرد.

کارم هر روز همین بود.تو زندان یکی از هم بندی هام رو روی شونم می نشوندم و بشین پاشو میرفتم در آخر ماه سوم یکی رو رو شونم میذاشتم و یکی هم بغل میگرفتم و بشین پاشو می رفتم.یکی از هم بندی هام پیشنهاد کرد که وقتی منو در خاک میزارن کمی پاهام رو خم کنم.
روز سنگسار منو آوردن به زمین به چاله یه عمق 160 کنده بودن تا منو انداختن تو چاله پا هام رو خم کردم سرباز ها داشتن چاله رو پر میکردن.

امام جمعه ،دادستان،و 20 نفر دیگه بودن که نمیشناختم .تو خاک واقعا نمیشد تکون خورد بی شرف ها شروع به سنگ زدن کردن چند تا سنگ اول که به سرم خورد دست و پام رو جمع کردموشروع کردم به فشار دادن زمین.یه کم تکون خوردم جام که یه کم باز شد تونستم دستام رو تکون بدم و یکی از دستام رو در آوردم.امام جمعه که نمی دونم چه دشمنی با من داشت قرآن رو از زیر بغلش در آورده بود و با همه ی وجود سنگ میزد تا کمر از خاک در اومدم و با دستام خودم رو کشیدم بیرون.

سنگ زدن ها قطع شد.امام جمعه سر دادستان داد میزد که مجازات باید تکرار بشه و دادستان میگفت که این جلو مردم خوب نیست و بزارید دوباره دادگاه تشکیل بشه.یکدفعه صدای جیغ لاستیکی رو شنیدم و پاترولی کنارم ترمز کرد و عموم منو کشید تو.اینقدر خسته بودم که بیهوش شدم.
از شهر ما تا مرز 2 روز راه بود و قبل از اینکه اون امام جمعه ممنوع الخروجم کنه از مرز خارج شدم و با یک میلیون تومن عازم ترکیه شدم و از اون موقع هم تا حالا رو پای خودمم.

کارمن چیزی نمیگفت.کیوان از جاش بلند شد که بیرون بره که کارمن گفت:ولی من دوست دارم تو رو تو خودم احساس کنم.
کیوان:نه کارمن قرار شد تموم کنی.
کارمن:ولی این مسئله، این رو که ما نمی تونیم انال (anal) سکس داشته باشیم رو توجیه نمی کنه.
کیوان دیگه جوابی نداشت و بدش هم نمی اومد.

کارمن کمر بند کیوان رو گرفت و اونو به سمت خودش کشید .لباشون تو هم قفل شد و دستهای کارمن شروع به در اوردن لباس های کیوان کرد کیوان که حالا کاملا لخت بود با دست به سینه یکارمن زد و اونو از پشت روی تخت انداخت و خودش هم روی کارمن انداخت.با انگشتاش سر سینه های کارمن رو پیدا کرد ومحکم فشار داد
کارمن در حالی که جیغ میزد:دیوونه یواشتر درد میگیره
کیوان:توکه درد این رو تحمل نداری چه طور می خوای کون بدی. و شروع به مکیدن سر سینه های کا من کرد.با دهنش اومد پایین تا به کس کارمن رسید یه لیس به تمام کسش زد و بعد 4 تا انگشت دست راستش رو روی کس کارمن گذاشت و محکم بالا پایین کرد هنوز 10 بارم ان کار رو نکرده بود که کارمن لرزید و ارضا شد.کیوان روی تخت دراز کشید و از کارمن خواست تا 69 رو درست کنه .کارمن شروع به ساک زدن کرد ولی کیوان انگشت اولش رو توی باسن کارمن فرو کرد و شروع به عقب جلو کرد.کمی بعد انگشت دومش رو وارد کرد حالا کارمن به آرومی در بین هر بالا پایین رفتن آه میکشید.انگشت سومش رو که تو فرستاد کارمن جیغ زد و به جلو در رفت.کیوان با پاهاش کمر کارمن رو گرفت. کارمن التماس میکرد.
کیوان انگشتاش رو بیرون کشید و از زیر کارمن بیرون رفت و کارمن رو دمر خوابوند و اون رو طوری روی زانو هاش و شونه هاش قرار داد که بدنش یک مثلث روتشکیل می داد.شروع به بوسیدن لمبر های کارمن کرد و کارمن دوباره به ارومی آه می کشید.

کیوان یه تف روی کون کارمن انداخت و شست دست راستش رو داخل کرد و شروع به عقب جلو کردن کرد کمی بعد انگشت شست دیگش رو هم در کنار دیگری قرار داد کارمن یه جیغ زد و لحاف رو گاز گرفت.کیوان با دو تا شستاش سوراخ کون کارمن رو میکشید و باز نگه می داشت.
دوباره شستاش رو بیرون آوردپا های کارمن رو به هم چسبوند و کیرش رو وسط پاهاش فشار داد کیرش با لب های کس کارمن برخورد میکرد.اینقدر عقب جلو کرد تا کارمن دوباره ارضا شد حالا کیر کیوان پوشیده از مایعی لزج بود.کیوان کیرش رو درمقابل سوراخ کون کارمن قرار داد.
کارمن:فقط تو رو خدا آرومتر
کیوان سر کیرش رو داخل فرستاد
کارمن جیغ زد:بسه دیگه تحمل ندارم……غلط کردم…..پشیمونم
کیوان:درد لذت بخشه(Pain is pleasure) و کیرش رو با تمام قوی فشار داد و کارمن که می خواست از زیرش در بره رو محکم نگه داشت.
یک لحظه سکوت همه جا رو گرفت و یه دفعه کارمن با تموم قوی جیغ زد و سرش رو توی لحاف فرو کرد و لحاف رو گاز گرفت.کیوان شروع به تلمبه زدن کرد و دست چپش رو به روی کس کارمن قرار داد و شروع به حرکت دادنش کرد.احساس کرد می خواد ارضا بشه کیرش رو بیرون کشید نفسش رو حبس کرد و طبق تمرینات کگل(cgl) عضله ی بالا برنده مقعدش رو منقبض کرد(anal elevator muscle(این عضله عضله ای است که سوراخ مقعد رو میبندد و در آقایون چون به لوله خروج منی هم فشار می آورد جلوی انزال را میگیرد با انقباض این عضله کیر شق شده کمی تکان می خورد)) وقتی تونست به خودش مسلط شه دوباره کیرش رو فرو کرد.کارمن اینقدر از حرکت دست کیوان لذت میبرد که دیگه دردی احساس نمی کرد.کیوان دوباره کیرش رو بیرون کشید و کگل رو اجرا کرد و سپس دو باره فرو کرد. کارمن دوباره ارضا شد و حالا دوباره احساس درد میکرد
-تو چرا ارضا نمیشی منو کشتی تو رو خدا آرومتر

کیوان دوباره کیرش رو بیرون کشید و کگل رو اجرا کرد اینبار دست چپش رو روی پهلوی چپ و دست چپش رو روی پهلوی راست کارمن گذاشت و با شدت و قدرت کیرش رو فرو کرد و تلمبه زد کارمن با صدای بلند جیغ میزد و هیچ کاری برای کم کردن صداش نمیکرد .کیوان کارمن رو محکم به طرف خودش کشید وارضا شد برای 20 ثانیه همین طور ازش آب میرفت .کبرش رو بیرون کشید و کارمن رو رها کرد.کارمن آهی از سر زضایت کشید و به پهلو روی تخت افتاد.به آرامی از سوراخ پشتش که حالا باز مونده بود آب کیوان بیرون میریخت.
کارمن:خوشحالم که از کس نکردیم.
کیوان:چرا؟

کارمن:دوام نمی آوردم و لی همیشه حسرتش رو خواهم خورد.
کیوان به طرف حمام رفت.

پاسخ دهید