مدل ریاضی “طول حقیقی کیر”

سلام

میدونم بعضی ها از مقدمه خوششون نمیاد، اما میخوام یه مطلب کوتاهی رو پیش از تعریف خاطرم بگم. خیلی وقت هست که داستان های شهوانی رو میخونم، اما اولین داستانی که خودم فرستادم همین یکی دو هفته پیش بود با عنوان “آس دانشگاه رو من کردم”. خیلی جدی نبودم تو نوشتن، اما بعد از اینکه نظرات محبت آمیز دوستان رو خوندم بیشتر ترغیب شدم که بازم از خاطراتم بگم.

یه خاطره (شیرین برای خودم) دارم که بازم مربوط میشه به زمونای دانشجویی (سالهای 80 تا 84) و خوابگاه ساری. اون زمونا خیلی بی کله بودیم. تو خوابگاه کارایی میکردیم که الانا که بش فکر میکنیم موهای کونمون سیخ میشه. اون سالا دستمون به کس که نمی رسید، مجبور بودیم با خودمون ور بریم. یه عده بچه مایه خاص بودن که کس میکردن (از دوست دختر گرفته تا جنده و لاشی و غیره ذالک) و بقیه ما با خایه هامون بیلیارد جیبی بازی میکردیم. کمتر کسی بود که تو خوابگاه ما همجنس بازی نمیکرد. البته منظورم گاییدن نیست، در حد ور رفتن با کیر و کون همدیگه. این قضیه باعث شده بود که دیگه هیچ شرم و حیایی بین ما نباشه. تو همین قضایا بود که یک مساله برای همه خیلی پررنگ شده بود: “سایز کیر”. با اینکه مساله ای نیست که از نظر سکسی خیلی مهم باشه (طبق نظر روانشناسا)، اما واسه جوونای اون سن خیلی مهم شده بود و گاها باعث سرخوردگی اونایی میشد که کیر کوچیکتر یا نازکتری از بقیه داشتن.

یادم میاد یه روزی یکی از بچه های کیر کلفت (البته کیرکلفت اینجا استعاره از کسیه که کیر خفنی داره در همه ابعاد نه تنها قطر) دور و بر ما با یکی از بچه های دیگه دعواش شده بود بش گفت “برو هر وقت شوشولت کیر شد بیا با من کل کل کن”. من که اونجا بودم از این حرفش حرصم گرفت گفتم “خیال میکنی کیرت خیلی کیره؟”. گفت “خیال نمیکنم مطمئنم، شک داری بدم دستت”. منم واسه اینکه کم نیارم یه کسشری که نوک زبونم بود جور کردم و گفتم “ببین پسر جان کیر دو جنبه داره: ظاهری و حقیقی. دومیش همونه که تو نداری. مهم نیست کیرت نیم متره یا یه متره، مهم اینه که زور داشته باشه …”. اونم گفت “خواهشاً کس تلاوت نکن که میزنم کس و کونتو یکی میکنم”. خلاصه یه کم کل کل کردیم و اون ساعت گذشت. واسه بستن راه گوز یارو هم که شده رفتم تو فکر که مساله رو علمی تر بررسی کنم.

نشستیم با چنتا از دوستان گفتیم بیایم یه مدل ارائه کنیم که “طول حقیقی کیر” رو به دست بده که دیگه کسی به “طول ظاهری کیر”ش ننازه. شاید بخندین ولی خداییش اون زمان ما هیچ تفریحی نداشتیم جز همین کسکلک بازیا. من قبلنم از این کارا کرده بودم، مثلا یه مدل ارائه کرده بودم که “مرام” هر کسی رو بر اساس یک سری ویژگی های رفتاریش مدل میکرد و یه عدد میداد که با اون اعداد بچه ها راحت میتونستن بچه های دیگه رو ارزیابی کنن. البته اولا خیلی ها میگفتن مدلت درست کار نمیکنه، اما بعدها همونا بر اساس چیزایی که از دوستاشون دیده بودن، اومدن پیشم گفتن که مدلت خداوکیلی درست بود. کارهای دیگه ای هم کرده بودم مثل: تئوری اقسام کیر، تشخیص مدل کس دخترا از روی ویژگی های ظاهریشون، نحوه تشخیص دختر پریود و کارایی از این دست که در این مجال نمیگنجه.

در ادامه مدلی که اون زمان ارائه کرده بودیم برای “طول حقیقی کیر” (که واقعاً هم کاراییش اثبات شده بود) خیلی سریع تشریح میکنم و بازتابشو تو خوابگاه میگم و خاطرم رو میبندم. منظور اینکه سکسی تا آخر داستان در کار نیست و از دوستان جقی کیر به دست عمیقاً عذرخواهی میکنم.

و اما مدل ریاضی طول حقیقی کیر (چیزی که در نهایت و بعد از چند بار اصلاح بهش رسیدیم):

Lr = ( Ls + Ld + Lt + Lo)/4

Lr: طول حقیقی کیر
Ls: طول ظاهری کیر
Ld: طول مشخصه قطر کیر
Lt: طول مشخصه طاقت کیر
Lo: طول مشخصه زمان ارگاسم

این 4 عامل (همگی با واحد طول) ویژگی های مختلفی رو برای یک کیر در نظر میگیرن. اولی که معلومه دیگه توضیح نمیدم. دومی هست محیط کیر ضربدر ثابت (محیط نرمال/طول ظاهری نرمال). این ثابت در نظر گرفته شد که قطر کیر رو بر اساس معادلی از طول کیر بده. این ثابت رو هم بر اساس نظر بچه های تیم تعیین کردیم (یادم نمیاد فکر کنم بین دو تا سه بود این عدد). با این حساب اگر کسی محیط کیرش برابر با محیط نرمال باشه طول مشخصه قطر کیرش برابر میشه با طول ظاهری یک کیر نرمال (که اون زمان 15 سانت در نظر گرفته شد).
طول مشخصه طاقت کیر هم هست زمانی که کیر میتونه در برابر یک موقعیت سکسی (طبق استانداردی که تعریف کردیم) دوام بیاره و راست نشه بازم ضربدر ثابت طول ظاهری نرمال به زمان طاقت نرمال. توضیح این که همه این ثوابت رو بر اساس تجربه و اطلاعات موجود محاسبه کردیم. طول مشخصه زمان ارگاسم هم شبیه به همین هست اما اون شامل زمانی میشه که طول میکشه یک کیر راست شده (در شرایط مرجع استانداردی که تعریف کردیم) به ارگاسم برسه.
با این فرمول کسی که هر 4 تا عاملش برابر با نرمال باشه طول حقیقی کیرش میشه برابر با طول ظاهری کیرش که همون نرمال هست. اگه کسی کیرش بزرگتر از نرمال باشه ولی 3 تا عامل دیگه زیر نرمال باشه طول حقیقی کیرش کوچیکتر از طول ظاهری میشه و بالعکس.

این فرمول رو ارائه کردیم و میخواستیم تو خوابگاه تستش کنیم. اما اندازه گیری دو پارامتر آخر به خصوص آخری خیلی مشکل بود. برای اندازه گیری طول مشخصه طاقت کیر این شرایط رو در نظر گرفتیم که فرد مورد آزمایش و شورای تست همزمان شلوار و شورتاشون رو در بیارن و افراد شورا شروع کنن به ور رفتن با کیرشون ولی فرد مورد تست دست به خودش نزنه و زمان رو تو این شرایط از لخت شدن تا راست شدن کیر رکورد کنیم. بعدیش خیلی سخت تر بود، اما ما هم در عوض یه عده کسخل بودیم که میخواستیم تا تهش بریم. اینجور تعریف کردیم که شورای تست و فرد مورد تست لخت میشن و یه فیلم سوپر (با رده کیفی مشخص و مورد تایید شورا) انتخاب میکنیم و اجرا میکنیم و فرد مورد تست رو با مالوندن کیرش (توسط شورا) تست میکنیم و زمانش رو از راست شدن تا ارگاسم رکورد میکنیم.

اجرای این تست خیلی هیجان داشت واسمون. اولش از دوستای نزدیکمون شروع کردیم. بعد کم کم خبرش تو خوابگاه پیچید و بچه ها داوطلب میشدن که طول حقیقی کیرشون رو بدونن. با اینکه اندازه گیری ها بعضی وقتا خطا داشت اما مدل به طور کلی داشت عالی کار میکرد. یادم نمیاد که چند نفر اومدن (شاید بیست تا سی نفر). وااااااااااااااااای. بعضی وقتا کیرایی میدیدیم که چشامون سیاهی میرفت. یه اسد خر کیر داشتیم که بچه جنوب بود. طول ظاهری کیرش 21 سانت بود و خیلی هم کلفت بود. واقعا عظمتی بود کیرش. بچه ها بش میگفتن تو وقتی دنیا اومده بودی زایده ای بودی که به یه کیرت چسبیده بودی. ولی در نهایت وقتی طول حقیقیش رو اندازه گرفتیم شد 15 سانت، چون که خیلی کمرش شل بود و دو تا طول اخرش پایین به دست اومدن.

واسه شورای تست کیر هم خیلی فان بود و آخرا حتی از داوطلبا پول یا سیگار هم میگرفتیم به عنوان حق الزحمه. این وسط شورای کیر هم بعضی وقتا واسه خنده کارای کسشر زیاد میکردن. یادمه یکی از بچه های شورای کیر موقع تست یکی از بچه ها که کیرش کوچیک بود (11 سانت) شروع کرد واسش ساک زدن (البته نقض شرایط مرجع بود) که بدبخت آبش به دقیقه نکشید که اومد و در نهایت کیر حقیقیش به دست اومد 6 سانت . کسکشا کلی خندیدن که بچه سرخ شده بود، که من سر همین قضیه با شورای کیر دعوا افتادم. بعضیام بودن که کیر کوچیکی داشتن اما طول حقیقیشون بیشتر به دست میومد. چقدر کیر کیر کردم . به عمرم این همه کیر نگفته بودم یه جا. خیلی جریانا سر همین فرموله داشتیم ولی نمیخوام سرتونو زیاد درد بیارم و همینجا خاطرم رو میبندم. امیدوارم خوشتون اومده باشه و رو لبهای قشنگتون خنده نشسته باشه. اگه نظرات و امتیاز خوبی بگیرم بازم از این دست خاطرات واستون میگم.

نوشته: ممد

پاسخ دهید